Archiwum miesięczne Styczeń 2015

TR Warszawa

na motywach „Zemsty nietoperza” Johanna Straussa
NIETOPERZ

nietoperz_b1_nezokep05

reżyseria Kornél Mundruczó

scenariusz Kata Wéber, Kornél Mundruczó

scenografia i kostiumy Márton Ágh

muzyka, dyrygent János Szemenyei

asystent dyrygenta Jarosław Praszczałek

dramaturg Gábor Thury
światło i wideo Kornél Mundruczó

 

obsada: Katarzyna Warnke, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Podsiadlik, Justyna Wasilewska, Rafał Maćkowiak, Dawid Ogrodnik, Sebastian Pawlak, Adam Woronowicz

Czytaj więcej

TR Warszawa

na motywach „Zemsty nietoperza” Johanna Straussa
NIETOPERZ

nietoperz_b1_nezokep05

reżyseria Kornél Mundruczó

scenariusz Kata Wéber, Kornél Mundruczó

scenografia i kostiumy Márton Ágh

muzyka, dyrygent János Szemenyei

asystent dyrygenta Jarosław Praszczałek

dramaturg Gábor Thury
światło i wideo Kornél Mundruczó

 

obsada: Katarzyna Warnke, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Podsiadlik, Justyna Wasilewska, Rafał Maćkowiak, Dawid Ogrodnik, Sebastian Pawlak, Adam Woronowicz

Czytaj więcej

TR Warszawa

na motywach „Zemsty nietoperza” Johanna Straussa
NIETOPERZ

nietoperz_b1_nezokep05

reżyseria Kornél Mundruczó

scenariusz Kata Wéber, Kornél Mundruczó

scenografia i kostiumy Márton Ágh

muzyka, dyrygent János Szemenyei

asystent dyrygenta Jarosław Praszczałek

dramaturg Gábor Thury
światło i wideo Kornél Mundruczó

 

obsada: Katarzyna Warnke, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Podsiadlik, Justyna Wasilewska, Rafał Maćkowiak, Dawid Ogrodnik, Sebastian Pawlak, Adam Woronowicz

Czytaj więcej
Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie
 
10906492_826717864049119_8478971639232445326_n
Zespół jazzowy „Nic Innego”

Maciej Zych – saksofon

Rafał Gańko – trąbka

Jan Jędrzejczyk – fortepian

Jakub Bruszewski – gitara basowa

Marcin Adamski – perkusja

 

Chór Miasta Tarczyna

Jan Zakrzewski – opieka wokalna

Jarosław Praszczałek – dyrygent

Kwartet fletowy z Prywatnej Szkoły Muzycznej II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku

Sylwia Kubiak-Dobrowolska – I flet, prowadzenie zespołu

Urszula Sota – II flet

Malwina Marcinkowska – III flet

Paulina Sobotka – IV flet
Program:
Kolędy, pastorałki, przeboje operetkowe
Czytaj więcej